Послуги

Автосервіс пропонує відновлення автомобіля після ДТП і надає повний комплекс послуг за такими видами робіт:

 • ремонт кузовів
 • зварювальні роботи
 • рихтування кузова
 • відновлення геометрії кузова
 • заміна деталі машини
 • пошук запчастин
 • підбір фарби
 • фарбування авто
 • поліровка авто
 • аерографія

Рихтовочно-арматурні роботи

Будь-яким малярських роботах передує етап підготовки автомобіля до них. Для цього виконуються наступні дії: демонтаж елементів, що перешкоджають фарбуванні автомобіля або, навпаки, демонтаж деталі, що підлягає фарбуванню.

Ремонт кузова автомобіля. Геометрія кузова автомобіля.

Нами проводиться відновлення кузова, рихтування кузова будь-якої складності.

Далеко не кожен автомобіль потребує повної заміни «покалічених» елементів. Так, багато деталей можна і навіть потрібно відновлювати (рихтування крила, рихтування двері, рихтування лонжерона, ремонт даху автомобіля, ремонт порогів автомобіля, ремонт капота, фарбування порогів, рихтування і фарбування крила, фарбування капота, фарбування даху авто).

Відновлення геометрії кузова на рихтувальному стенді.

А якщо мова йде про геометрії кузова, то зрозуміло, що її відновлення можливе тільки на спеціальному стенді з вимірювальною системою. Використовуване нами РИХТУВАЛЬНЕ обладнання, – стенд з механічною вимірювальною системою фірми Unicar(Німеччина), що дозволяє здійснювати виконання робіт таких, як рихтування автомобіля, відновлення геометрії кузова на високопрофесійному рівні.

Фарбування авто.

При підготовці автомобіля під фарбування ми керуємося принципом – на витратних матеріалах економити не варто, тому в іншому випадку робота буде виконана неякісно, ​​і як наслідок – недовговічне.

Фарба на авто. Підбір фарби.

Фарба для автомобілів підготовляється з використанням системи підбору автоемалей фірмами Dupoint і MaxMeyer,

Забарвлення автомобілів складний технологічний процес, робота складається з декількох етапів:

 1. нанесення фарби на деталь
 2. сушка
 3. нанесення лаку
 4. знову сушка
 5. поліровка
 6. Ремонт бампера і подальше фарбування бампера є широко поширеним видом ремонту після аварії
 7. Полірування автомобіля – фінальний етап, яким завершується фарбування машин

 

Новини
Компанія McLaren згортає виробництво 12C

Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки». З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів […]

Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л […]