Послуги

Автосервіс пропонує відновлення автомобіля після ДТП і надає повний комплекс послуг за такими видами робіт:

 • ремонт кузовів
 • зварювальні роботи
 • рихтування кузова
 • відновлення геометрії кузова
 • заміна деталі машини
 • пошук запчастин
 • підбір фарби
 • фарбування авто
 • поліровка авто
 • аерографія

Рихтовочно-арматурні роботи

Будь-яким малярських роботах передує етап підготовки автомобіля до них. Для цього виконуються наступні дії: демонтаж елементів, що перешкоджають фарбуванні автомобіля або, навпаки, демонтаж деталі, що підлягає фарбуванню.

Ремонт кузова автомобіля. Геометрія кузова автомобіля.

Нами проводиться відновлення кузова, рихтування кузова будь-якої складності.

Далеко не кожен автомобіль потребує повної заміни «покалічених» елементів. Так, багато деталей можна і навіть потрібно відновлювати (рихтування крила, рихтування двері, рихтування лонжерона, ремонт даху автомобіля, ремонт порогів автомобіля, ремонт капота, фарбування порогів, рихтування і фарбування крила, фарбування капота, фарбування даху авто).

Відновлення геометрії кузова на рихтувальному стенді.

А якщо мова йде про геометрії кузова, то зрозуміло, що її відновлення можливе тільки на спеціальному стенді з вимірювальною системою. Використовуване нами РИХТУВАЛЬНЕ обладнання, – стенд з механічною вимірювальною системою фірми Unicar(Німеччина), що дозволяє здійснювати виконання робіт таких, як рихтування автомобіля, відновлення геометрії кузова на високопрофесійному рівні.

Фарбування авто.

При підготовці автомобіля під фарбування ми керуємося принципом – на витратних матеріалах економити не варто, тому в іншому випадку робота буде виконана неякісно, ​​і як наслідок – недовговічне.

Фарба на авто. Підбір фарби.

Фарба для автомобілів підготовляється з використанням системи підбору автоемалей фірмами Dupoint і MaxMeyer,

Забарвлення автомобілів складний технологічний процес, робота складається з декількох етапів:

 1. нанесення фарби на деталь
 2. сушка
 3. нанесення лаку
 4. знову сушка
 5. поліровка
 6. Ремонт бампера і подальше фарбування бампера є широко поширеним видом ремонту після аварії
 7. Полірування автомобіля – фінальний етап, яким завершується фарбування машин

 

Новини
Прем’єра нового Subaru Outback відбудеться в Нью-Йорку

Компанія Subaru поширила перші фотографію і озвучила дату дебюту свого нового універсала. Очікується, що Subaru Outback нового покоління багато чого запозичить у седана Legacy. Новинка з’явиться перед публікою 16 квітня. У подробиці виробник поки воліє не вдаватися, обмежуючись туманними заявами про керованість, як у легкового автомобіля і повноцінних позашляхових можливостях. Однак, найімовірніше, з технічної точки […]

Тест-драйв Volkswagen Beetle: Заводила

Таке буває рідко: покидаєш автомобіль і постійно озираєшся, милуючись приємністю форм. А мозок тим часом смакує і подробиці драйву на двухсотсільний апараті. Або ось ще яка штука. Виявляється, сплутати здалеку новий «Жук» з далеким, але родинним Porsche 911 не так вже й складно. Це я не про себе, однак кілька випадків мали місце. Хоча мені […]