Сюрприз: у Пекіні дебютує BMW 9-Series

BMW
Як повідомляє німецьке видання Auto Motor und Sport з посиланням на інсайдерську інформацію, на Пекінському автошоу (20.04.14-29.04.14) буде презентовано загадковий концепт, назва якого поки не відомо. Однак, на думку аналітиків, йдеться про дизайнерському прототипі BMW 9-Series.
BMW Concept 9 series
BMW 9-Series: фантазія № 1 – фронтальна

Загадкова новинка отримає кокпіт, реалізований відповідно до нової дизайнерської філософією. Аналогічне рішення буде використано на BMW 7-Series нового покоління.

BMW 9-Series побудований на тій же платформі, яка використана при створенні баварської “сімки” 2015 модельного року. Вона ж буде використана на лімузині Rolls-Royce Phantom наступного покоління.

BMW 9-Series: фантазія № 2 – backview

За даними Auto Motor und Sport флагманська модель баварської компанії піде в серію в 2016 році. Ніякої технічної інформації видання не наводить. Однак існує висока ймовірність того, що «дев’ятка» розділить силові агрегати з BMW 7-Series 2015: 4-циліндровий двигун потужністю 265 к.с. і 480-сильний V8 з піковим крутним моментом 650 Нм.

Новини
Прем’єра нового Subaru Outback відбудеться в Нью-Йорку

Компанія Subaru поширила перші фотографію і озвучила дату дебюту свого нового універсала. Очікується, що Subaru Outback нового покоління багато чого запозичить у седана Legacy. Новинка з’явиться перед публікою 16 квітня. У подробиці виробник поки воліє не вдаватися, обмежуючись туманними заявами про керованість, як у легкового автомобіля і повноцінних позашляхових можливостях. Однак, найімовірніше, з технічної точки […]

Тест-драйв Volkswagen Beetle: Заводила

Таке буває рідко: покидаєш автомобіль і постійно озираєшся, милуючись приємністю форм. А мозок тим часом смакує і подробиці драйву на двухсотсільний апараті. Або ось ще яка штука. Виявляється, сплутати здалеку новий «Жук» з далеким, але родинним Porsche 911 не так вже й складно. Це я не про себе, однак кілька випадків мали місце. Хоча мені […]