Новий кросовер Honda мітить у бестселери


Автолюбителі , які бажають стати власниками компактного ” ​​паркетника ” Honda Vezel , завалили японську компанію заявками на покупку моделі .

Згідно з даними , опублікованими японськими ЗМІ , в період з 19 грудня по 12 січня бажання придбати автомобіль висловили майже 25 000 чоловік. Таким чином , кожен день виробник отримував у середньому порядку 1000 заявок на покупку нового позашляховика .

У Країні висхідного сонця Honda Vezel представлений в трьох комплектаціях ( X , Hybrid X і Hybrid XL ) і з силовою лінійкою , до складу якої входять два агрегати . На вибір автолюбителям пропонуються 1.5 – літровий бензиновий двигун потужністю 132 к.с. і 140 – сильний бензино- електричний агрегат. Привід на передні колеса є стандартним , система повного приводу включена в список опціонального обладнання.

У Японії вартість базової версії ідеологічного наступника Honda HR -V становить трохи менше $ 18 000 . У Європі продажі нового кросовера стартують в наступному році.

Новини
Прем’єра нового Subaru Outback відбудеться в Нью-Йорку

Компанія Subaru поширила перші фотографію і озвучила дату дебюту свого нового універсала. Очікується, що Subaru Outback нового покоління багато чого запозичить у седана Legacy. Новинка з’явиться перед публікою 16 квітня. У подробиці виробник поки воліє не вдаватися, обмежуючись туманними заявами про керованість, як у легкового автомобіля і повноцінних позашляхових можливостях. Однак, найімовірніше, з технічної точки […]

Тест-драйв Volkswagen Beetle: Заводила

Таке буває рідко: покидаєш автомобіль і постійно озираєшся, милуючись приємністю форм. А мозок тим часом смакує і подробиці драйву на двухсотсільний апараті. Або ось ще яка штука. Виявляється, сплутати здалеку новий «Жук» з далеким, але родинним Porsche 911 не так вже й складно. Це я не про себе, однак кілька випадків мали місце. Хоча мені […]