Як правильно продати свій автомобіль

авторинок
У силу різних обставин іноді в житті настає такий час, коли доводиться розлучатися зі своїм “сталевим конем”, своєю “ластівкою”. Нещодавно і в моєму житті настав цей момент. Ніколи б не подумала, що мені як дівчині доведеться займатися подібними речами. Але обставини вище нас. Хоча досвід виявився неоціненним, пише sait-sovetov.net

Продажі комерційних автомобілів в Україні впали в 7 разів

Для початку я відвідала автофорум Ростові на Дону і детально дізналася як підготувати автомобіль до продажу. Там я дізналася, що автомобіль необхідно перед продажем відвезти на мийку, а найкраще – на комплексну чистку. Адже чиста машина має більш презентабельний вигляд, а, отже, краще продається. Хоча на брудній непомітні дрібні подряпини. Але якщо їх немає, то і боятися нічого. Добре, коли в салоні приємно пахне – цей прийом відомий всім продавцям.

Бажано пройти діагностику, після чого реально зможете дати оцінку своєму авто, а також виправити всі недоліки, щоб з чистою совістю продати за найбільш вигідною ціною. Не думайте, що можна продати несправний автомобіль за максимальну вартість – знаючі люди завжди помітять недоліки. А на огляд машини приїжджають саме такі, хоч і не завжди купують автомобіль для себе.

Тепер можете сміливо розміщувати оголошення про продаж в інтернеті, газетах, журналах. Добре б сфотографувати свого “друга” і докласти фото до оголошення. Викладайте повідомлення про реалізацію авто на всіх можливих ресурсах, починаючи з безкоштовних дощок оголошень і закінчуючи автомобільними форумами. Намагайтеся якомога детальніше описати об’єкт продажу, помістити в оголошенні максимум інформації. Про дрібних недоліках можна промовчати, якщо вони непомітні збройного погляду. А про серйозні несправності (якщо ви продаєте автомобіль саме з такими) необхідно згадати, інакше даремно витратите час: і своє, і потенційного покупця. Як говорилося вище, дурнів немає!

Купити автомобіль з автопарку Кабміну можна буде вже на початку літа

Якщо хочете терміново продати автомобіль, то можете звернутися до авто-скупникам. Вони проведуть незалежну оцінку автомобіля. Але будьте готові до того, що вам запропонують ціну на 10-25% нижче ринкової. Тут є 2 варіанти: терміновий викуп автомобіля або виставлення його на комісію. Поясню в чому різниця. Терміновий викуп – це коли до вас приїжджають оцінювачі, на місці оцінюють вашу “ластівку”, складають договір купівлі-продажу, віддають вам гроші і забирають автомашину. Швидко? Швидко! Невигідно? Так. Такий варіант більше підходить для авто після ДТП. Краще виставити на комісію. Тут теж приїжджають скупники. Складають з вами договір комісії, забирають авто, самі готують його до продажу і виставляють на ринку або майданчику автосалону. Коли знаходиться покупець на машинку, ви отримуєте гріш, а перекупники свої 10 або більше відсотків, кому як совість дозволить. Не завжди швидко, але набагато більш надійно і прибутково.

Але моя вам порада: продавайте свою машину самі. По-перше, виручите за неї по максимуму. По-друге, тачка до кінця під вашим особистим і пильним наглядом.

Якщо вирішили обміняти свій автомобіль на щось більш привабливе, то багато салонів зараз пропонують таку послугу, як trade-in – обмін старого авто на новий, природно з доплатою. Але мова зараз не про це, а про чисту продажу.
Отже, як себе вести при особистій зустрічі з покупцем? Легко і невимушено. Спершу дозвольте людині оглянути зовнішній вигляд автомобіля. Підкресліть його гідності. Потім запропонуйте тест-драйв. Під час руху теж не застосуєте згадати про позитивних характеристиках, що стосуються управління. Говоріть вільним доступною мовою, не перевантажуйте свою промову, а також мозок співрозмовника складними термінами, відкрито відповідайте на запитання. При установці ціни ще в оголошенні залиште поле для відступу, тому що покупець буде торгуватися.

Якщо людині все сподобалося і він готовий до покупки, незайвим буде скласти договір купівлі-продажу. Зразок такого договору знаходиться у вільному доступі в інтернеті і нотаріально його завіряти не треба. Зняти машину з обліку можете самостійно, або попросити про це покупця. Адже він все одно буде ставити її на облік в ГИБДД.

Ось, здається, і все. Багато хто цікавиться: як швидко можна продати автомобіль? Якщо впритул займатися цим питанням, то, напевно, швидко. Все залежить від стану машини, популярності марки і моделі. Свій Пежо я продала через місяць після розміщення першого оголошення. Але це був період проб і помилок. Виявляється, спочатку я запросила неадекватну ціну. Вирішила, що за 1,5 року неактивній експлуатації і всього 4,5 тис. км пробігу скинути 50 тис.рублей це навіть забагато. Але, мабуть, автомобілі мають властивість морально застарівати, як і мобільні телефони. Тому незайвим буде скористатися онлайн-оцінкою авто, доступною на багатьох пошукових системах.

Продажі нових автомобілів в Україні знизилися вдвічі

Новини
Компанія McLaren згортає виробництво 12C

Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки». З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів […]

Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л […]