Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Ford Mustang
Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л проти 383 л у купе.

Як і купе, кабріолет отримає той же набір бензинових двигунів. Примітно, що під алюмінієвий капот нового “Мустанга” знову повертається 4-циліндровий бензиновий турбомотор об’ємом 2,3 л. Вперше двигун такого типу та обсягу з’явився ще на третьому поколінні Mustang, яке випускалося з 1979 по 1993 рік. І до середини 1985 року цей 2,3-літровий турбодвигун в компанії примудрилися “розкрутити” до граничних 205 к.с. і 336 Нм – така версія мотора ставилася на “заряджений” Mustang SVO, що випускався в середині 80-х.

Новітня реінкарнація цього мотора при обсязі в ті ж 2,3 літра вже має прямий впорскування, подвійні фазовращателі і вперше застосовуваний в моторах Ford турбокомпресор типу twin-scroll. Віддача двигуна – 309 к.с. і 407 Нм крутного моменту. Коробки передач – 6-ступінчасті “механіка” з функцією допомоги старту на підйомі і “автомат” з підрульовими “пелюстками”.

Зрозуміло, збережений і флагманський 5-літровий V8, який пережив серйозну модернізацію, після якої він розвиває 426 сил і 529 Нм. Пізніше лінійку поповнить і проміжний 3,7-літровий V6 потужністю 305 к.с. (405 Нм). Коробки передач – ті ж, що і для 4-циліндрового мотора. Точні динамічні дані і вага машин компанія поки не повідомляє, але вже ясно, що нові “Мустанги” помітно полегшають, і не тільки за рахунок капота і передніх крил з алюмінію, а й завдяки новій алюмінієвої незалежній задній підвісці, яка змінила важкий нерозрізний міст, що протримався на Mustang цілих півстоліття.

Новини
Компанія McLaren згортає виробництво 12C

Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки». З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів […]

Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л […]