Компанія McLaren згортає виробництво 12C

McLaren 12 c
Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки».

З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів моделі. Нинішнім власникам суперкара компанія пропонує провести безкоштовні апгрейди, покликані поліпшити аеродинаміку моделі, а також внести корективи в роботу її інформаційно-розважальної системи.

Новий McLaren 650S був представлений на минулому Женевському автосалоні 2014. Суперкар оснащується 3,8-літровим силовим агрегатом V8 потужністю 650 кінських сил. З ним він здатний розганятися від 0 до 100 км / год всього за 3 секунди. McLaren запевняє, вже отримав замовлень на модель на півроку вперед.

Новини
Компанія McLaren згортає виробництво 12C

Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки». З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів […]

Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л […]