Американські тюнери прокачають Tesla Model S


Американське ательє Saleen Automotive оголосила про роботу над серйозним тюнінг-пакетом для Tesla Model S. Для компанії, відомій насамперед своєю доопрацюванням Ford Mustang, а також Chevrolet Camaro, Dodge Challenger і інших класичних мускул-карів, це буде перший “електричний” проект.

Її засновник і власник Стів Салін повідомив, що новинка буде носити назву Saleen Tesla Model і дебютує вже в цьому році.

“Saleen Automotive постійно розширює свою присутність на автомобільному ринку, – заявив він журналістам. – Настав час звернути увагу на автомобіль, який є вершиною спортивності в динамічному електричному сегменті. Я маю намір випустити саму захоплюючу версію Tesla, яку тільки можна собі уявити”. Конкретних цифр Салін не навів, але пообіцяв, що перші скетчі і попередню специфікацію ми побачимо вже зовсім скоро.

Новини
Прем’єра нового Subaru Outback відбудеться в Нью-Йорку

Компанія Subaru поширила перші фотографію і озвучила дату дебюту свого нового універсала. Очікується, що Subaru Outback нового покоління багато чого запозичить у седана Legacy. Новинка з’явиться перед публікою 16 квітня. У подробиці виробник поки воліє не вдаватися, обмежуючись туманними заявами про керованість, як у легкового автомобіля і повноцінних позашляхових можливостях. Однак, найімовірніше, з технічної точки […]

Тест-драйв Volkswagen Beetle: Заводила

Таке буває рідко: покидаєш автомобіль і постійно озираєшся, милуючись приємністю форм. А мозок тим часом смакує і подробиці драйву на двухсотсільний апараті. Або ось ще яка штука. Виявляється, сплутати здалеку новий «Жук» з далеким, але родинним Porsche 911 не так вже й складно. Це я не про себе, однак кілька випадків мали місце. Хоча мені […]