Корекція пробігу одометра

одометр
Сучасні автомобілі все більше наповнюються електричними приладами. Тепер без комп’ютера практично неможливо обслуговувати сучасні автомобілі. Застосування нових одометрів пройденого шляху поставило перед власником автомобіля нову проблему: як скрутити електронний спідометр, коли в цьому є необхідність?

Основні причини, через які коректують одометр, як правило, наступні:

  1. Найвідомішою, але не зовсім законною причиною скручування пробігу є “омолодження” автомобіля.
  2. Необхідність коригування електронного спідометру є при використанні коліс нестандартних розмірів.
  3. В деяких автомобілях показники одометра пов’язані з графіком технічного обслуговування. Бортовий комп’ютер починає “сваритися” і потребує навідатися до СТО. Але не усі автомобілісти в змозі дозволити своєму автомобілю обслуговування у фірмових сервісних центрах. Набагато простіше надурити комп’ютер скрученням показників одометра.
  4. Коригування пробігу може бути потрібним для тих іномарок, які у заводському виконанні вимірюють пройдений шлях у милях.
  5. Проблеми із електричним спідометром можуть появитися також після поломок акумулятора або генератора.
  6. Інколи автомобіль потребує заміни приборної панелі. Після такої операції показники нового одометра потрібно підігнати під оригінальний пробіг автомобіля.
Новини
Компанія McLaren згортає виробництво 12C

Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки». З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів […]

Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л […]