Головна

Технологія фарбування автомобіля

У цій статті ми познайомимо вас з технологією фарбування автомобілів. Почнемо ми з акрилової фарбування. Треба відразу зазначити, що акрилова автофарба наноситься також, як і акриловий лак.

Давайте ми опишемо технологія фарбування автомобіля і розведення акрилових продуктів більш докладно.

Акрилова автофарба висихає в результаті взаємодії фарби з затверджувач і з повітрям.

У зв’язку з цим затверджувач потрібно додавати весь відразу – скільки необхідно. Приміром, на 1 літр автофарби потрібно додати 0,5 літра закріплювача і 20% розчинника.

Спочатку в розчин автофарби потрібно додати весь необхідний затверджувач, а потім отриманий складу треба розбавити розчинником і заважати до отримання кашкоподібної суміші. У процесі приготування автофарби обов’язково треба дотримуватися цієї послідовності.

Правила фарбування автомобілів акрилової автокраской

Для того щоб якісно пофарбувати кузов, необхідно акрилову фарбу наносити в три шари послідовно. Перший шар – грунтовний шар, його потрібно наносити зовсім небагато. Потім другий шар наноситься вже більш товстим покриттям. І останній третій шар можна нанести розливним чином.

Але не переборщіть при цьому з розчинником, а, то можуть з’явитися патьоки. Також не забудьте про покриваності фарби (це можна побачити при нанесенні першого шару). Укривистість кожної фарби різна, наприклад, червоний колір на відміну від білого кольору вкриває поверхню набагато гірше.

Перший шар володіє пам’яттю або перший шар – вирішальний

У технології фарбування автомобіля є термін так звана «пам’ять першого шару». Якість і результат фарбування залежить від того, як ви нанесете перший шар.

Якщо перший шар ви завдали з шагрень, то інші шари також будуть формуватися таким же чином. Тому запам’ятайте ці особливості при ремонті кузова автомобіля.

Фарбування автодеталей

Починаємо фарбування з даху. Великі деталі автомобіля, в тому числі і дах, фарбуються наступним чином: фарбувати починаєте від себе і ведете до центру деталі, потім вам потрібно перейти на протилежну сторону і починаєте фарбувати від середини деталі до себе. Руху фарбувальним пістолетом повинні бути безперервними і плавними.

Можете фарбувати стоячи, якщо це невелика машина. А з великою машиною можете встати на якесь піднесення або взяти драбину. Як правило, вертикальні деталі теж фарбуються знизу вгору. Але малярі звичайно фарбують іншим способом, який теж не завдає ніякої шкоди роботі.

Багато майстрів вважають, що фарбувати деталі потрібно так, як вони встановлені в автомобілі. Наприклад, дах і капот фарбувати потрібно по горизонталі, а двері і крила тільки по вертикалі. Але це правило не застосовується до всіх деталей.

В основному ці правила застосовуються при використанні автофарби типу металік. Тому що в такий фарбі різна товщина покриття і тиск пістолета можуть надати кольору дуже густі відтінки. Якщо фарбувати деталі окремо, то відмінність відтінків зазвичай не помітно, а якщо їх зібрати, то відразу стане видно.

Саме тому такий принцип фарбування не входить в технологію фарбування автомобіля.

Технологія фарбування автомобіля

Новини
Компанія McLaren згортає виробництво 12C

Компанія McLaren виявилася швидкої на розправу. Ледве її фахівці побачили, що новий McLaren 650S користується успіхом, як тут же списали 12C. Як говориться в офіційній заяві британського автовиробника, даний крок «відображає природний еволюційний процес нашої (McLaren) лінійки». З тих пір, як McLaren MP4-12C з’явився на світ в 2011-му році, британський автовиробник продав близько 3500 екземплярів […]

Спорткар Ford Mustang піде в продаж вже цього року

Відкритий спорткар піде в продаж вже цього року. Кабріолет отримав багатошаровий тканинний верх з посиленою шумоізоляцією, який два електромотори складають за 7 секунд – за заявами компанії, це вдвічі швидше, ніж було раніше. При цьому в складеному вигляді м’яка дах відбирає не так багато місця в багажнику: у кабріолета він має об’єм в 324 л […]